مركز نور السادة الروحي

:: مركز نور السادة الروحي ليس لديه أي مواقع آخرى على شبكة الأنترنت، ولا نجيز طباعة ونشر البرامج والعلاجات إلا بإذن رسمي ::

::: أستمع لدعاء السيفي الصغير  :::

Instagram

العودة   منتديات نور السادة > أرشيف الأقسام المحذوفة > درمان معنوي نور براي فارسي زبانان
التسجيل التعليمـــات التقويم

درمان معنوي نور براي فارسي زبانان نور العلاج الروحي للناطقين باللغة الفارسية

قديم 07-24-2016, 10:34 AM   رقم المشاركة : 1
Ameneh
موالي جديد

Ameneh غير متواجد حالياً

Unhappy گره افتادن تو کار

سلام علیکم من تو کارام خیلی گره میفته همیشه خواب گربه میبینم حرفام برا همه سنگینه ومحبوبیتی ندارم همش هم میترسم تنها جا برم یا تو اتاق تنها بخوابم زودعصبانی میشم به هرکی خوبی کنم با بدی جوابم میده نمیدونم چکار کنم خیلی دوست بنده خوب خدا باشم ممنون میشم کمکم کنید

قديم 07-24-2016, 01:15 PM   رقم المشاركة : 2
أنوار رضوية
معالجة روحية

أنوار رضوية غير متواجد حالياً

افتراضي رد: گره افتادن تو کار

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم صل على محمد و آل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف و عجِّل فرجهم يا كريم

وعليكم السلام ورحمة الله و بركاته

خواهر عزيز شما مجرد هستيد يا متأهل؟

با توفيق خداوند متعال و به بركت و پشتيباني اهل بيت عليهم السلام درمان را شروع مي کنيم و اميدوارم به لينک متصل در دستور العمل ها نگاهي بيندازيد و همچنين خواندن مطالب يادداشت مهم .. منتظر ارتباط شما هستيم .

توجه داشته باشيد :

درمان - با ما - به سه مرحله اساسي تقسيم مي شود:
1. مرحله تصفيه:
"دور كردن حرزها يا خلاصى از آن , و تصفيه سنگهاى كريمه -در صورت وجود-"
2. مرحله درمان اويه.
3. مرحله درمان تکميلي:
(براي کساني که نياز به درمان مکمل دارند).

شروع مرحله اول از درمان و آن مرحله تصفيه عبارتند از :

اول: مرحله تصفيه و تنقيه :

ألف - دور کردن تمام حرزها و يا خلاصي از آن به طور کلي - در صورت وجود - ( راه مناسب براي آن در اين لينک مي باشد).

ب - تصفيه همه سنگها - در صورت وجود - ( راه تصفيه سنگ در اين لينک مي باشد)

نکته مهم:
سنگهاي حكاكى شده با آياتي از قرآن و يا با اسماء متبرکه خداوند و معصومين و يا هر نوع از ذکرها - حرز به حساب مي آيد و بايد قبل از انجام تصفيه بايد اين نقشها يا نوشته را محو کرد .

ج - باطل کردن تاثير حرزها و سنگهاي گمشده - (لطفا به انجام اين گام پايبند باشيد)

- خواندن - در حال وضو - به نيت ( باطل کردن تاثيرات حرزها و سنگهاي گمشده و يا اشتباه از دست داده ) به مدت سه روز متوالي : -

اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم ( يک بار ) .
- سورة الحمد ( يک بار ).
- سورة التوحيد ( 3 ) بار .
- يا علي ( 13 ) بار .
- دعاء قاموس ( 3 ) بار .
- اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم ( يک بار) .
- سورة الحمد ( يک بار ).
- يا علي ( 13 ) بار .
- اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم ( 15) بار .

----------------------------------------------------------

***(خواندن ايمني هنگام تصفيه براي حفاظت از شر جن و انس )

- خواندن - در حال وضوء - به نيت ( حفاظت و مصون ماندن از شر جن و انس ) :-

- اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم ( يک بار) .
- سورة الحمد ( يک بار ).
- يا علي ( 13 ) بار .
- دعاء قاموس ( 3 ) بار .
- سورة الحمد ( يک بار ).
- يا علي ( 13 ) بار .
- اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم ( 15) بار .

به صورت روزانه دو بار بخوانيد ، يک بار بعد از نماز صبح و بار ديگر بعد از نماز عشا ، و هنگام نياز تکرار کنيد , در نيت اعضاي خانواده وهر كسي كه مي خواهيد شامل كنيد .

يادداشت هاي مهم :

1. پس از اتمام دور کردن حرزها - در صورت وجود - و تصفيه سنگها - در صورت وجود - خواهر گرامي با ما ارتباط داشته باشيد تا درمان اوليه را به شما بدهيم .
2. خواندن ايمني وحفاظت از شر جن و انس به صورت روزانه الزامي است و آن درمان نيست .
بايد به خواندن آن ادامه دهيد حتى پس از اتمام درمان اوليه و درمان تکميلي.
3.هنگام خواندن دعاي قاموس بايد با بسم الله شروع کنيد، و براي اطمينان قرائت صحيح , به دعا گوش بدهيد تا کلمات و حروف به درستي بخوانيد وهمچنين مي توانيد , به اين نسخه رجوع كنيد , وآن مانند همان نسخه كه در كتاب مفاتيح الجنان آمده است
4. آيه نور و آيه الکرسي و دعاي نور در اين لينک پيدا كنيد , اينجا را کليک کنيد ، و بايد بسم الله قبل از هر آيه خوانده شود .
5-دقت در خواندن و تنظيم اعداد امري مهم است بنابراين توصيه مي کنيم از تسبيح يا کاغذ و مداد براي جلوگيري از خطا در اعداد در طول انجام درمان معنوي استفاده کنيد.
6.خواندن هنگام شروع درمان معنوي با آرامش و تمرکز ، و به نيت شفا و برآورده شدن حاجات و آسان شدن امور و گشايش درهاي رزق روي شما به خواست خداوند متعال ( محل نيت همان قلب است ) .

والله أعلم.,

خداوند شما را به بركت و پشتيباني اهل بيت (عليهم السلام) به همه خير و خوبي توفيق دهد

(يا علي يا علي يا علي)

قديم 07-24-2016, 07:49 PM   رقم المشاركة : 3
Ameneh
موالي جديد

Ameneh غير متواجد حالياً

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام خانم انوار من ازدواج نکردم آذکار که گفتید بعد نمازعشا انجام دادم ببخشید ایا میتونم تعقیبات نماز مثل ایه الکرسی و تسبیحات فاطمه زهرا علیه السلام انجام بدم چون مقیدم بهشون و سورهای معوذتین و واقعه .. باتشکر از شما

قديم 07-24-2016, 09:13 PM   رقم المشاركة : 4
أنوار رضوية
معالجة روحية

بسم الله الرحمن الرحيم

اقتباس:
سلام خانم انوار من ازدواج نکردم آذکار که گفتید بعد نمازعشا انجام دادم ببخشید ایا میتونم تعقیبات نماز مثل ایه الکرسی و تسبیحات فاطمه زهرا علیه السلام انجام بدم چون مقیدم بهشون و سورهای معوذتین و واقعه .. باتشکر از شما
بله خانم عزيز ميتوانيد اذكار ودعاها وسوره هاي قران به نيت قربة الى الله بخوانيد .
آيا حرزها وسنگهاى كريمه به روشهاي ذكر شده انجام داديد ؟

والله أعلم.,

خداوند شما را به بركت و پشتيباني اهل بيت (عليهم السلام) به همه خير و خوبي توفيق دهد

(يا علي يا علي يا علي)

قديم 07-25-2016, 07:49 AM   رقم المشاركة : 5
Ameneh
موالي جديد

Ameneh غير متواجد حالياً

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام خانوم انوار
ماتو خونمون یه ایه الکرسی که رو فلز نوشته شده و ایه الکرسی که جلد شده و روکش بلاستیکی داره با بازوبند امام علی علیه السلام و حرز 5 تن که مجلده و روکش بلاستیکی داره داریم اینا هم باید ابطال کنم البته تو کمدن و همراه خودم جای نمیبرم محض اطمینان میپرسم تازه نزدیکای صبح خواب دیدم یه مردی منو تو خونه ای حبس کرده و به خانمش سپرد نذاره من فرارکنم ولی انگار زنه دوست داشت من برم ولی از مرده میترسید منم داشتم فکر میکردم چطور فرار کنم چون دیشب بعد نماز عشا اذکار که دادید خوندم باتشکر از شما

قديم 07-25-2016, 10:58 PM   رقم المشاركة : 6
أنوار رضوية
معالجة روحية

بسم الله الرحمن الرحيم

اقتباس:
ماتو خونمون یه ایه الکرسی که رو فلز نوشته شده و ایه الکرسی که جلد شده و روکش بلاستیکی داره با بازوبند امام علی علیه السلام و حرز 5 تن که مجلده و روکش بلاستیکی داره داریم اینا هم باید ابطال کنم البته تو کمدن و همراه خودم جای نمیبرم محض اطمینان میپرسم تازه نزدیکای صبح خواب دیدم یه مردی منو تو خونه ای حبس کرده و به خانمش سپرد نذاره من فرارکنم ولی انگار زنه دوست داشت من برم ولی از مرده میترسید منم داشتم فکر میکردم چطور فرار کنم چون دیشب بعد نماز عشا اذکار که دادید خوندم باتشکر از شما
بله همه حرزهاى خودتان در زمان درمان دور نگه مى داريد يا دور مي اندازيد حتى اگر از انها استفاده نميكنيد, اما حرزهاى ديگران به عنوان مالکيت خصوصي ميباشد و نمي توان بدون اجازه به آنها دست زد .

- دور کردن حرزها مدتي از زمان تا تحقق درمان و نگه داشتن آن بدون استفاده : -
================================================== ===

براي حرز : يک قطعه پارچه تميز تقريبا به اندازه يک متر آورده و در گلاب قرار دهيد ، سپس دست راست را بالاي آن بگذاريد ( و در حال وضو ) بخوانيد :-

- اللهم صل على محمد و آل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يک بار
- سورة الحمد يک بار
- سورة التوحيد 3 بار
- يا علي 13 بار
- دعاء النور 3 بار
- أية النور 3 بار
- آية الكرسي 3 بار
- اللهم صل على محمد و آل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم 15 بار .

سپس پارچه را از گلاب در آوريد و بگذاريد تا کاملاً خشک شود . گلاب باقي مانده در نزديک گياهان يا باغچه بپاشيد .
پس از آن تمام حرزهاي که داريد جمع کنيد و داخل پارچه قرار دهيد و آن را خوب ببنديد و در جاي پاک و تميز حفظ کنيد .( تا درمان را کامل انجام دهيد و پس از آن اگر بخواهيد حرزها را در آوريد و دوباره از آن استفاده کنيد ).

والله أعلم.,

(يا علي يا علي يا علي)