الموضوع: کار بسته شده
قديم 02-05-2016, 09:46 PM   رقم المشاركة : 8
أنوار رضوية
معالجة روحية

أنوار رضوية غير متواجد حالياً

افتراضي رد: کار بسته شده

اقتباس:
المشاركة الأصلية كتبت بواسطة فقط خدا مشاهدة المشاركة
سلام و عرض ادب خدمت شما
بنده از اول اعمال رو شروع کردم و 3 روز اعمال اوليه براي مصون ماندن از شر جن و حرز هاي اوليه تموم شد..مي خواهم 14 روز رو شروع کنم ولي متوجه شدم که بعضي از چيز ها که دارم حرز و نميدونم مثلا گردنبند و ان يکاد و دعاي ناد علي که داخل جلد پلاستيکيه و ايه الکرسي که به نيت ذکر و دعاي گشايش کار بسته شده مفاتيح نوشتم و همراهم بوده..حالا بايد چه کار کنم؟؟چطور دور کنم ؟ايا اعمال رو از اول شروع کنم؟

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم صل على محمد وآل محمد الطيبين الطاهرين الأشراف وعجّل فرجهم يا كريم

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

*** بله ، همه اين ها حرز به حساب مي آيد و بايد قبل از شروع درمان آنها را دور كنيد .
راه مناسب دور كردن يا خلاصي از آن در اين لينک پيدا كنيد : دستـورالـعمـل و شـرايـط حــرزها

اقتباس:
المشاركة الأصلية كتبت بواسطة فقط خدا مشاهدة المشاركة
دومين سوالم اينه که يک هفته اي هست که حال روحيم خيلي خراب چندين بار گريه هم کردم شب ها خواب هاي بدي ميبينم و همه کارهام گره ميخوره و بد شانسي مي اورم..چرا اينطور شدم؟؟؟
يک خوابي ديشب ديدم که اگه ممکنه تعبيرشو بگيد..خواب ديدم که خبر اوردن مشکلت حل شده من خيلي خوشحال شدم و بعد گفتند که بهت دروغ گفتيم تا بي تابي نکني..ممنون ميشم رهنماييم کنيد

روحي بد شما به خاطر حرز و سنگ پاكسازي نشده است . آيا حرز و دعاهاي دور كرده در اطرافتان هست ؟ بايد پيدا كنيد و همه آنها را دور كنيد . چنون درمان را شروع كرديد , آزار و اذيت هاي مختلفي پيش مياد .
توكل و اميد شما به خداوند ضعيف است , و نياز به راهنمايي و نصيحت داريد .

والله أعلم.,

خداوند شما را به بركت و پشتيباني اهل بيت (عليهم السلام) به هر خير ونيکي موفق گرداند.

(يا علي يا علي يا علي)